Aktualności

WYNIKI XXIII FESTIWALU TEATRALNEGO KLAS 0-II

WYNIKI XXIII SZKOLNEGO FESTIWALU TEATRALNEGO KLAS 0-II

Nagroda dla klasy 0A za barwne i rozśpiewane przedstawienie pt. „W ZOO”

Nagroda dla klasy 0B za piękną scenografię do przedstawienia pt. „O ŻABKACH I ŻUCZKACH”

Nagroda dla klasy 1A za zachęcanie dzieci do czytania książek w przedstawieniu pt. „ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK”

Nagroda dla klasy 1B za zachęcanie dzieci do dbania o czystość i higienę osobistą w przedstawieniu pt. „ BRUDNO – CZYSTO”

Nagroda dla klasy 2A za radość i ekspresję płynącą z przedstawienia pt. „O ŻABCE, KTÓRA MAMY NIE SŁUCHAŁA”

Nagroda dla klasy 2B za wysoki poziom artystyczny przedstawienia pt. „KARA”

Nagroda dla klasy 2C za zachęcanie do czytania i opowiadania bajek w przedstawieniu pt. „BAJKOWY AMBARAS”

Nagroda dla klasy 2D za pomysłowe przedstawienie narodzin CALINECZKI w przedstawieniu pt. „CALINECZKA”

Nagroda dla klasy 2E za przesłanie o treści ekologicznej w przedstawieniu pt. „ROZTERKI KRASNALI”

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE ZA PIĘKNĄ GRĘ AKTORSKĄ

TADEUSZ CISZEWSKI

klasa 0A

MONIKA ZWIERZYKOWSKA

klasa 0A

LEONARD KOWAL

klasa 0B

JOANNA ANIOŁ

klasa 1A

WIKTORIA SORR

klasa 1A

DAMIAN ZIELIŃSKI

klasa 1B

KINGA DUBLINOWSKA

klasa 2B

KACPER PŁOCHARSKI

klasa 2B

MATEUSZ ARENT

klasa 2C

ZOFIA CHYLIŃSKA

klasa 2C

ELISZKA WOJDA

klasa 2C

FILIP KOCUREK

klasa 2D

GABRIELA MALEK

klasa 2D

BLANKA ŚWIECA

klasa 2E

 

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KLAS 0 – II

Uroczyste rozdanie nagród nastąpi na najbliższym APELU.

Nagrody finansowane są przez Radę Rodziców przy SP 92.

Druk dyplomów i SŁODKOŚCI sfinansował Anonimowy Sponsor:)

„Noc Bibliotek”

baner Noc

 

3 czerwca 2017r.

nasza szkoła organizuje

„Noc Bibliotek”

pod hasłem „Czytanie porusza”

 

Początek imprezy godz.19.00;
zakończenie 7.00 rano;
do 21.00 – wydarzenie otwarte

W programie:
  • przedstawienie teatralne
  • literacki Czarny Piotruś
  • tajemnice skrzyni
  • quiz literacki
  • kalambury
  • wiersze z odzysku
  • stolik poetów
  • domino z książek
  • gry planszowe
  • pokój zagadek
  • zabawy plastyczne
  • nocny labirynt biblioteczny
  • adaptacje filmowe książek
 i inne atrakcje!

Zapewniamy dobrą zabawę!

                                                         Organizatorzy

                                                                          (nauczyciele ZKPiG nr 13)

Rowerowy MAJ 2017 - na półmetku

NA PÓŁMETKU JESTEŚMY W CZOŁÓWCE - 2 MIEJSCE

BRAWO DLA WYTRWAŁYCH!

SZKOŁY w kategorii "średnich"

     

Szkoła Podstawowa nr 45

91,84%

74,68%

Klasa 5A

Szkoła Podstawowa nr 92

90,99%

72,98%

Klasa 3C

Szkoła Podstawowa nr 76

88,60%

68,71%

Klasa 2D

Szkoła Podstawowa nr 24

84,41%

68,15%

Klasa 3A

Szkoła Podstawowa nr 79

81,97%

67,73%

Klasa 2D

Szkoła Podstawowa nr 5

87,82%

65,87%

Klasa 3C

Szkoła Podstawowa nr 77

84,49%

64,62%

Klasa 4A

Szkoła Podstawowa nr 52

85,07%

64,21%

Klasa 6B

Szkoła Podstawowa nr 23

83,21%

61,18%

Klasa 4B

Szkoła Podstawowa nr 44

81,74%

58,89%

B/D

DO KOŃCA POZOSTAŁO JUŻ TYLKO 8 PRZEJAZDÓW, A JESZCZE 41 OSÓB NIE SPRÓBOWAŁO!

WSPÓLNIE MOŻEMY ZWYCIĘŻYĆ,

PRZEKONAJMY WSZYSTKICH - W JEDNOŚCI SIŁA:)

Załączniki
Pobierz plik (Aktywni uczestnicy.pdf)Aktywni uczestnicy.pdf269 kB

5c w Miechucinie

W dniach 17 - 19 maja uczniowie klasy 5c byli na warsztatach integracyjnych w Miechucinie.

Dziękujemy instruktorom - EM i Mrówie oraz wszystkim pracownikom ośrodka "Na Górce" za 3 dni niezapomnianych wrażeń!

 Trwa ładowanie zdjęć...

 

Nocowisko 1a i 1b

 Trwa ładowanie zdjęć...

Wielki sukces naszej byłej uczennicy!

Uczennica naszej szkoły i wychowanka trenera K.Górskiego - Paulina Uścinowicz zdobyła z zespołem Vistal Gdynia Mistrzostwo Polski PGNIG Superligi Kobiet w sezonie 2016/2017 pokonując w meczu finałowym zespół Metraco Zagłębie Lubin 24:22.

Gratulujemy i życzymy Paulinie dalszych sukcesów!591dca7f5ad127 11838925

Klasyfikacja PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2016/2017:

  1. Vistal Gdynia – mistrz Polski
  2. Metraco Zagłębie Lubin – wicemistrz Polski
  3. Kram Start Elbląg – brązowy medalista
  4. MKS Selgros Lublin
  5. Pogoń Baltica Szczecin
  6. Energa AZS Koszalin
  7. AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
  8. Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  9. KPR Kobierzyce
  10. UKS PCM Kościerzyna
  11. KPR Jelenia Góra – baraże o utrzymanie
  12. Olimpia-Beskid Nowy Sącz – spadek do I ligi
     Trwa ładowanie zdjęć... 

FESTYN RODZINNY- 3 CZERWCA 2017 r.

KOSZULKA   PROMO

Półmetek - Rowerowy maj

JUTRO PÓŁMETEK

WYSYŁAMY WYNIKI

SPRAWDZAMY, CZY WSZYSCY MAJĄ ZAZNACZONĄ OBECNOŚĆ W DZIENNIKACH ROWEROWYCH

51 OSÓB JESZCZE NIE SPRÓBOWAŁO

POSTARAJMY SIĘ WSZYSCY  -

 - CHOCIAŻ RAZ :)

2011 ZKPIG13 - aktualności.
Powered by Joomla 1.7 Templates