KONKURSY MATEMATYCZNE (luty/marzec)

• „Od szkolniaka do Żaka” konkurs organizowany przez Politechnikę Gdańską. Wyniki pierwszego etapu

Imię

23

Jan

14

Rozwiązania zadań z II etapu do 15.02.18 należy dostarczyć do p. Justyny Naumczyk.

• Zgłoszenia na Olimpiadę Olimpus sesja zimowa z matematyki do 19.02.18 do nauczycieli matematyki.
  • II edycja Gdańskiego Konkursu Matematycznego w Języku Angielskim „MATH IS COOL” 3.03.2018
    Dzięki udziałowi w tym konkursie uczniowie będą mieli okazję rozwinąć swoje zainteresowania matematyczne i językowe oraz wziąć udział w prawdziwej przygodzie intelektualnej. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych.
    Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie. Eliminacje do konkursu Math is cool odbędą się 13 lutego o godzinie 13:55 w sali 103. Należy zapoznać się z pojęciami ze słowniczka.
  • Konkurs Maks matematyczny 8.03.2018
    Maks Matematyczny jest zupełnie nową koncepcją konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, z podziałem na kategorie wiekowe. Zadaniem konkursowym uczestnika konkursu jest samodzielne rozwiązywanie 1, 2 lub 3 zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych, w dniu konkursu. Uczeń rozwiązuje zadania konkursowe w szkole, która go zgłosiła, pod nadzorem Szkolnego Koordynatora Konkursu.
    Zgłoszenia do 23.02.18 do nauczycieli matematyki
  • Kangur 15.03.18
  • III Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Logiczna Matematyka”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VII szkół podstawowych.
    Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zgłoszenie 3 – osobowej reprezentacji z danej szkoły składającej się z uczniów klas IV – VII szkoły podstawowej po wcześniejszym przeprowadzeniu etapu szkolnego.
  • „Królowa nauk w obiektywie” termin dostarczania prac do 30.04.18
  • *Finał wojewódzkiego konkursu matematycznego: Mateusz Manturewicz 27.02.2018r.
2011 ZKPIG13 - KONKURSY MATEMATYCZNE (luty/marzec).