Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 13 w Gdańsku

Lista nauczycieli:

Nazwisko i imię

Przedmiot / funkcja

Adamiak Danuta

pedagog gimnazjum

Bakierzyńska Agnieszka

matematyka

Bartlewska-Kruzel Anna

język rosyjski

Bidas Małgorzata

nauczanie przedszkolne

Bochińska Helena

wychowanie fizyczne

Borowiec Anna

nauczyciel świetlicy

Brzostowska Barbara

fizyka, matematyka

Cieplińska Anna

wychowanie fizyczne

Czacharowska Aleksandra

wychowanie fizyczne

Czerniawska Anna

nauczanie początkowe

Czyżewska Bożena

gimnastyka korekcyjna

Dahms Hanna

biologia

Dalecka Aleksandra

przyroda, etyka /wicedyrektor

Dąbrowska Alicja

pedagog szkoła podstawowa

Dąbrowska Barbara

technika

Dąbrowska Jolanta

nauczanie początkowe

Ewald Magdalena

nauczyciel wspomagający

Frańczak Justyna

wychowanie fizyczne

Gacyk Tomasz

wychowanie fizyczne

Gajewska Jolanta

nauczyciel świetlicy

Górnacz Ewa

terapia pedagogiczna

Górski Krzysztof

wychowanie fizyczne

Gryszanowicz Kalina

informatyka

Hinz-Wójcicka Magdalena

plastyka

Janczewska-Wrzałek Beata

język niemiecki

Jankowska Katarzyna

język angielski

Jasiak Jolanta

język polski /wicedyrektor

Jaworska Aldona

matematyka

Kanabrocka Alicja

nauczanie początkowe

Karpińska Justyna

matematyka

Kolary Kinga

język angielski

Kolarz Barbara

wychowanie fizyczne

Kordunowska Agnieszka

wychowanie fizyczne

Kowalczyk Magdalena

nauczyciel wspomagający

Kozłowska Agnieszka

język angielski

Kraszpulska Bogna

bibliotekarz

Kuśmierska Iwona

język polski

Kwiatosz Anna

nauczanie przedszkolne

Lubińska Anna

nauczyciel świetlicy

Łeszczyńska Małgorzata

język francuski

Łuczak-Wałęsa Grażyna

nauczanie początkowe

Mazurek Justyna

logopeda

Michałowski Tomasz

bibliotekarz

Milewicz Emilia

język polski

Milusz Krzysztof

wychowanie fizyczne

Naumczyk Justyna

matematyka

Niżnik Anna

nauczyciel świetlicy

Nowaczyńska Katarzyna

nauczanie początkowe

Nowicki Paweł

muzyka

Pakizer Lucyna

nauczanie początkowe

Pepliński Bartłomiej

wychowanie fizyczne

Piaseczna - Hukałowicz Beata

język polski

Pietniun Joanna

psycholog gimnazjum

Prądzińska Anna

przyroda, biologia, geografia

Przytarska Anna

język angielski

Rosenberg Damian

informatyka

Ryznar Sylwia

historia, KOSS, przedsiębiorczość

Siara Joanna

nauczanie początkowe

Sikorska Ewa

geografia

Spigarska-Linde Agnieszka

historia

Stankiewicz Magdalena

matematyka

Starczewska Dobromiła

język angielski

Suberlak Joanna

chemia, edukacja dla bezpieczeństwa

Szalsza Anna

język polski

Szczęsna Agata

nauczanie początkowe

Szemryk Anna

psycholog

Szornack Alina

język niemiecki

s. Urszula Flis

religia

Trojanowska Katarzyna

nauczyciel wspomagający

Tobolska Agnieszka

nauczyciel świetlicy

Użlis Aleksandra

przyroda, etyka

Wesołowska Anna

wychowanie fizyczne / koordynator ds. sportu

Wiśniewska Joanna

język angielski

Wutkowska Ewa

nauczyciel świetlicy

Wypych Zofia

terapia pedagogiczna

Zielnik Iwona

matematyka / dyrektor szkoły

Zuchora Anna

nauczanie początkowe

Zwierzykowska Małgorzata

nauczanie przedszkolne

Zybura Magdalena

religia

Żebrowska Renata

nauczanie początkowe

Żmijewska Irena

wychowanie fizyczne

2011 ZKPIG13 - Kadra pedagogiczna.
Powered by Joomla 1.7 Templates