Samorząd Uczniowski

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 22 września 2017 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Osoby,które zdobyły największą liczbę głosów zostały reprezentantami społeczności szkolnej. GRATULUJEMY.

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018:

1. Mikołaj Dymalski – 4a

2. Mateusz Kruszczyński – 4b

3. Jarpułkiewicz Jarpułkiewicz – 4b

4. Olaf Drojecki – 4c

5. Nikola Pogorzelska – 4d

6. Zuzanna Krasnopolska – 4d

7. Roksana Bal – 5a

8. Piotr Kędzierski – 5a

9. Wiktoria Ruda – 6a

10. Józefina Wojciechowicz – 6b

11. Wojciech Orłowski – 6c

12. Dominik Szwed – 6c

13. Jakub Halman – 6c

14. Maja Narożna – 7a

15. Michał Dymalski – 7a

16. Aleksandra Kowalczyk – 7b

17. Julia Zielnik – 7b

18. Masza Bukhalo – 7c

19. Piotr Fularczyk – 7c

20. Natasza Pis - 7c

Opiekunkami, także wyłonionymi w wyniku głosowania zostały - Aleksandra Użlis i Joanna Wiśniewska.

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2017/18

Wybory do Samorządu Uczniowskiego gimnazjum 2017/2018

Opiekunki:

P. ANNA PRZYTARSKA,

P. MAŁGORZATA ŁESZCZYŃSKA

Uczniowie:

IIA

STANISŁAW KRAŚKIEWICZ

AMELIA TANDEK

JULIA TROJAK

IIB

MAJA PAWLIK

IGOR SIELSKI

NATALIA KUZBORSKA

IIC

LEA MALINOWSKA

DAMIAN BARANOWSKI

IIIA

NATALIA BRYŁA

ZUZANNA DULIŃSKA

MATEUSZ BIERNACKI

IIIB

NATALIA CHLUDZIŃSKA

MARTYNA KORYTEK

IIIC

NATALIA ŁADA

JANINA GULIŃKSA

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Uczniowie wybrani do Rady Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum na rok szkolny 2016/2017

  1. Jan Ślusarczyk
  2. Michał Staniak
  3. Michał Wawrzyniuk
  4. Wiktoria Kropiwnicka
  5. Michał Rychert
  6. Paweł Papis
  1. Michał Iwańczuk
  2. Janka Hulińska
  3. Zuzia Dulińska
  4. Paulina Peplińska
  5. Piotr Tyrakowski
  6. Paulina Chudzińska
  1. Maja Pawlik
  2. Bartek Bakierzyński
  3. Damian Baranowski
  4. Amelia Drojecka
  5. Natalia Kuczborska
  6. Ola Pogorzelska
  7. Olek Jarmakowicz

 

W wyniku wyborów opiekunkami Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017 zostały: p. Alina Szornack, p. Magdalena Hinz - Wójcicka.

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 KLASY IV – VI

W dn. 14.09 2016 r. zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Do Samorządu Uczniowskiego dostały się następujące osoby:

IV a

  1. Hanna Iwat
  2. Piotr Kędzierski
  3. Michał Kruszczyński

IV b

  1. Mateusz Gadaj

IV c

  1. Emilia Kreft

V a 

  1. Aneta Jaroszewska
  2. Aneta Jaroszewska
  3. Marcin Pepliński
  4. Mikołaj Frańczak

V b

  1. Barbara Stencel
  2. Bartosz Konczakowski

V c

  1. Wojciech Orłowski
  2. Jakub Halman

VI a

  1. Kacper Rybienik
  2. Maja Śliwińska
  3. Jagoda Gajewska
  4. Michał Dymalski

VI b

  1. Julia Zielnik

 

VI c

  1. Piotr Fularczyk
  2. Natasza Pis

Opiekunami Samorządu zostały: p. Aleksandra Użlis i p. Joanna Wiśniewska.

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO Gimnazjum

Dnia 18.09.2015r. (piątek) odbyły się szkolne wybory samorządu uczniowskiego. Do samorządu szkolnego przedostało się 19 uczniów z 32 kandydatów.

Są nimi:

Jakub Kurs

Wiktoria Kropiwnicka

Natalia Stysiak

Paulina Peplińska

Zuzanna Dulińska

Jakub Bieńkowski

Natalia Świeczkowska

Michał Iwańczuk

Adrian Kowalczyk

Roksana Ruda

Krzysztof Szulkowski

Sonia Święcicka

Jan Ślusarczyk

Aleksander Jarmakowicz

Mateusz Hawryluk

Monika Panek

Michał Staniak

Wiktoria Kostrzewa

Alicja Półtorak

Natomiast opiekunami samorządu zostali:

Pan Mariusz Kliszewski - 60 głosów

Pan Bartłomiej Pepliński - 26 głosów

Serdecznie gratulujemy.

 
2011 ZKPIG13 - Samorząd Uczniowski.
Powered by Joomla 1.7 Templates