Dziękujemy sponsorom III Międzyszkolnych Potyczek Matematycznych!

Terminy zajęć

Zajęcia statutowe SP nr 92 w roku szk. 2017/18   

Nazwisko i imię

Forma realizacji

Dzień

Godzina

Sala

Adamiak Danuta

Indywidualne konsultacje pedagogiczne

wtorek

13.50 – 14.50

305

Bartlewska-Kruzel Anna

„Zrób to sam” – rosyjskie warsztaty poznawcze dla klas V - VII

środa

16.30 – 17.30

210

Bochińska Helena

Zajęcia sportowe dla klas II i III SP

czwartek

17.00 – 17.45

sala gimnastyczna

Borowiec Anna

Elementy nauczania dwujęzycznego dla klasy III B

Wg planu zajęć klasy

Cieplińska Anna

Badminton dla szkoły podstawowej

i gimnazjum

wtorek

15.40 – 16.25

hol

Czyżewska Bożena

Ćwiczenia kompensacyjne (dzieci z nadwagą)

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 0 A

Gimnastyka korekcyjna dla klasy 0 B

czwartek

środa

14.40 – 15.40

9.50 – 10.35

10.45 – 11.30

107 i mała salka

Czyżewska Bożena/ Kolarz Barbara

Zespoły taneczne:   „DANCE STARS”

                              

                                          „MARIONETKI”

środa

8.00 – 8.45

14.40 – 15.40

107 i mała salka

Dąbrowska Barbara

„Zdrowe smaki” - kółko kulinarne

dla klas IV i V

poniedziałek

(co 2 tygodnie)

14.00 – 15.30

303

Frańczak Justyna

Piłka siatkowa dla klas VII i gimnazjalnych

poniedziałek

czwartek

16.15 – 17.15

14.50 – 15.50

sala

hol

Gacyk Tomasz

Gry i zabawy sportowe dla klas 0 - I

środa

16.00 – 16.45

sala gimnastyczna

Górski Krzysztof

Hinz-Wójcicka Magdalena

Warsztaty twórczej kreacji

czwartek

(co 2 tygodnie)

15.35 – 17.00

302

Jasiak Jolanta

Przygotowanie do egzaminu dla klasy IIIg C

poniedziałek

(co 2 tygodnie)

15.35 – 16.20

401

Jaworska Aldona

Koło matematyczne dla klas IV - VI

czwartek

14.50 – 15.35

104

Kliszewski Mariusz

Zagadki dawnego Gdańska - koło historyczne dla klas VI i VII

czwartek

14.45 – 15.30

404

Kolary Kinga

Szkolne Koło Wolontariatu

Wg kalendarza

Kozłowska Agnieszka

Gramatyka języka angielskiego dla klas

VI i VII

poniedziałek

15.35 – 16.30

401

Kuśmierska Iwona

Literacki zawrót głowy (kl. IV – VI)

poniedziałek

14.50 – 15.35

202

Kwiatosz Anna

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

13.00 – 13.45

108

Łeszczyńska Małgorzata

„La cuisine francaise” – odkrywamy tajniki kuchni francuskiej (kl. IV – VII)

środa

(co 2 tygodnie)

16.30 – 17.30

209

Milewicz Emilia

Zajęcia teatralne

sobota

12.00 – 15.00

402/sala teatralna

Milusz Krzysztof

Zajęcia sportowe dla klas II i III SP

czwartek

17.00 – 17.45

sala gimnastyczna

Mularczyk Dorota

Szkolne Koło CARITAS

Wg kalendarza

203

Naumczyk Justyna

Matematyczne koło ratunkowe dla klas VI

Matematyka po angielsku dla klasy IV B

wtorek

piątek

13.55 – 14.40

8.55 – 9.40

103

Nowaczyńska Katarzyna

Zajęcia plastyczno-techniczne

poniedziałek

13.00 – 14.00

świetlica

Pepliński Bartłomiej

Gimnastyka (chłopcy klasy IV i V)

poniedziałek

15.00 – 15.45

hol

Przytarska Anna

Zajęcia wspierające z języka angielskiego

piątek

14.30 – 15.30

404

Ryznar Sylwia

Przygotowanie do egzaminu z WOS-u

czwartek

16.20 – 17.00

409

Sikorska Ewa

Zajęcia wspierające

wtorek

16.20 – 17.20

307

Stankiewicz Magdalena

Lekcje   programowania w Scratchu (kl. IV C)

piątek

11.55 – 12.40

306

Suberlak Joanna

Przygotowanie do egzaminu

czwartek

16.30 – 17.00

311

Szalsza Anna

Zajęcia wspierające dla klasy VI B

poniedziałek

14.50 – 15.35

207

Użlis Aleksandra

Spotkania Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej

czwartek

(wg potrzeb)

14.00 – 14.40

204

Wesołowska Anna

Piłka nożna dla klas IV – VI SP

wtorek

piątek

15.30 – 16.45

16.30 – 17.45

sala

Wiśniewska Joanna

Szkolne Koło Wolontariatu

Wg kalendarza

201

Zielnik Iwona

Przygotowanie do egzaminu dla klasy IIIg A

środa

14.50 – 15.35

309

Zybura Magdalena

Szkolne Koło CARITAS

Nauka gry na gitarze dla początkujących dla kl. IV – VII (6 osób)

Wg kalendarza

piątek

14.45 – 15.30

203

Zajęcia SOS dla uczniów r.sz. 2017/18

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINA

NUMER SALI

Adamiak Danuta

środa

13.55 – 14.40

305

Bartlewska-Kruzel Anna

wtorek

15.35 – 16.20

210

Bidas Małgorzata

piątek

13.00 – 13.45

109

Bochińska Maria

zawody

Brzostowska Barbara

poniedziałek

16.30 – 17.15

414

Cieplińska Anna

czwartek

15.35 – 16.20

610

Czerniawska Anna

poniedziałek

13.55 – 14.40

115

Dalecka Aleksandra

czwartek

13.55 – 14.55

114

Dąbrowska Alicja

czwartek

14.40 – 15.15

503

Dąbrowska Barbara

wtorek

14.40 – 15.30

303

Dąbrowska Jolanta

czwartek

12.50 – 13.35

119

Figurska Daria

wtorek

15.35 – 16.20

412

s. Flis Urszula

Katecheza parafialna

Frańczak Justyna

czwartek

15.50 – 16.35

610

Gacyk Tomasz

zawody

Górski Krzysztof

zawody

Gryszanowicz Kalina

wtorek

14.50 – 15.35

504

Hinz - Wójcicka Magdalena

poniedziałek

15.35 – 16.20

302

Jasiak Jolanta

poniedziałek

15.35 – 16.20

401

Jaworska Aldona

czwartek

15.35 – 16.20

104

Kanabrocka Alicja

piątek

8.00 – 8.45

116

Kliszewski Mariusz

czwartek

15.30 – 16.15

404

Kolary Kinga

środa

15.45 – 16.30

16.30 – 17.15 (kl. VII a)

406

Kolarz Barbara

poniedziałek

14.30 – 15.15

610

Kozłowska Agnieszka

wtorek

15.45 – 16.30

401

Kraszpulska Bogna

czwartek

9.00 – 9.45

biblioteka

Kuśmierska Iwona

poniedziałek

16.30 – 17.15

202/403

Kwiatosz Anna

czwartek

13.00 – 13.45

108

Łeszczyńska Małgorzata

środa

15.45 – 16.30

209

Łuczak – Wałęsa Grażyna

wtorek

13.00 – 13.45

112

Mazurek Justyna

wtorek

10.45 – 11.30

110

Michałowski Tomasz

piątek

16.00 – 16.45

biblioteka

Milewicz Emilia

poniedziałek

15.35 – 16.20

402

Milusz Krzysztof

zawody

Mularczyk Dorota

środa

15.00 – 16.00

403

Naumczyk Justyna

środa

17.00 – 17.45

103

Nowicki Paweł

środa

16.40 – 17.25

402

Pakizer Lucyna

czwartek

12.50 – 13.35

120

Pepliński Bartłomiej

zawody

Piaseczna – Hukałowicz Beata

poniedziałek

14.50 – 15.35

206

Prądzińska Anna

środa

15.35 – 16.20

408

Przytarska Anna

piątek

13.45 – 14.30

406

Rosenberg Damian

czwartek

15.35 – 16.20

306

Ryznar Sylwia

czwartek

15.35 – 16.20

409

Siara Joanna

czwartek

13.45 – 14.30

116

Sikorska Ewa

wtorek

15.35 – 16.20

307

Spigarska - Linde Agnieszka

wtorek

15.00 – 16.00

106

Stankiewicz Magdalena

poniedziałek

16.45 – 17.30

309

Starczewska Dobromiła

wtorek

15.00 – 15.45

412

Suberlak Joanna

czwartek

15.45 – 16.30

311

Szalsza Anna

poniedziałek

16.30 – 17.15

207

Szczęsna Agata

poniedziałek

11.55 – 12.40

113

Szemryk Anna

czwartek

13.55 – 15.00

305

Użlis Aleksandra

wtorek

14.40 – 15.30

208

Wiśniewska Joanna

czwartek

14.40 – 15.30

201

Wypych Zofia

piątek

9.50 – 10.35

121

Zwierzykowska Małgorzata

wtorek

8.00 – 8.45

202

Zybura Magdalena

piątek

15.30 – 16.15

202

Żebrowska Renata

poniedziałek

8.00 – 8.45

118

Żmijewska Irena

wtorek

15.35 – 16.20

610

2011 ZKPIG13 - zajęcia dodatkowe.
Powered by Joomla 1.7 Templates