Zajęcia statutowe SP nr 92 w roku szk. 2018/19   

                        

NAZWISKO
I IMIĘ

FORMA REALIZACJI

DZIEŃ

GODZINA

SALA

Iwona Kuśmierska

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA KL. VIII A,
IIIg C

wtorek

15.45-16.30

403

Jolanta Jasiak

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA KL. IIIg A

poniedziałek

(co 2 tygodnie)

14.50-15.35

401

Anna Szalsza

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA KL. VIII B i C

czwartek

(co 2 tygodnie)

14.50-15.35

15.45-16.30

207

Sylwia Ryznar

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO Z WIEDZY
O SPOŁECZEŃSTWIE

poniedziałek

15.45-16.30

409

Justyna Naumczyk

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z MATEMATYKI

poniedziałek

15.45-16.30

103

Agnieszka Bakierzyńska

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z MATEMATYKI

wtorek

8.00-8.45

104

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE DLA KL.VI A i VI B

czwartek

16.15-17.00

Magdalena Stankiewicz

MATEMATYKA – ZAJĘCIA DODATKOWE

środa

8.00-8.45

309

Joanna Wiśniewska

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KL. VIII A

piątek

(co 2 tygodnie)

13.55-14.40

201

Kinga Kolary

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

poniedziałek

14.50-15.35

406

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

Wg kalendarza akcji Fundacji Hospicyjnej

Dorota Mularczyk

SZKOLNE KOŁO CARITAS

Wg kalendarza

Mariusz Kliszewski

ZAGADKI DAWNEGO GDAŃSKA – KOŁO HISTORYCZNE

wtorek

15.35-16.15

404

Agnieszka Spigarska-Linde

HISTORYCZNY KLUB FILMOWY DLA UCZNIÓW KL. VIII B

raz w miesiącu (ustalane na bieżąco)

15.00-17.00

106

Agnieszka Kuźmińska

WARSZTATY PLASTYCZNE

poniedziałek

16.15-17.00

302

Katarzyna Nowaczyńska

KÓŁKO PLASTYCZNE

poniedziałek

12.00-13.00

świetlica

Barbara Dąbrowska

KÓŁKO KULINARNE ZDROWE SMAKI

wtorek

(co 2 tygodnie)

14.45-16.30

303

Anna Lubińska

ZDROWO, KOLOROWO – ZDROWE ODŻYWIANIE

DLA KLAS I SP

środa

13.00-14.00

świetlica

Anna Borowiec

ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

DLA KLAS III SP

wtorek

13.00-13.45

118

Małgorzata Łeszczyńska

KINO FRANCUSKIE

raz w miesiącu (ustalane na bieżąco)

16.00-18.00

209

Tomasz Michałowski

KLUB GRY BEZ PRĄDU

piątek

16..45-19.30

biblioteka (G)

Magdalena Zybura

NAUKA GRY NA GITARZE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

czwartek

16.00-16.45

biblioteka (SP)

Anna Bartlewska-Kruzel

KLUB MIŁOŚNIKÓW ROSYJSKIEJ PRZYGODY

I PODRÓŻY NA WSCHÓD

(kl. IV-VIII SP)

Wg harmonogramu RCNK (Klubu Miłośników Przygody) w Gdańsku

Anna Wesołowska

PIŁKA NOŻNA DLA KL. IV

poniedziałek

piątek

15.30-16.30

16.30-17.30

sala gimnastyczna/boisko

PIŁKA NOŻNA DLA KL. V-VII

środa

piątek

17.15-18.15

15.30-16.30

Irena Żmijewska

ZAJĘCIA TANECZNE DLA KL. II-VI

poniedziałek

czwartek

13.45-14.30

14.45-15.30

salka gimnastyki korekcyjnej

Anna Niżnik

GRY I ZABAWY SPORTOWE

wtorek

13.00-14.00

mała salka

Justyna Frańczak

PIŁKA SIATKOWA DLA KL. VI-VIII

I GIMNAZJUM

poniedziałek

czwartek

15.30-16.30

17.00-18.00

hol

sala gimnast.

Anna Zuchora

ĆWICZENIA I ZABAWY RELAKSACYJNE

czwartwk

13.00-14.00

świetlica

2011 ZKPIG13 - Zajęcia pozalekcyjne.
Powered by Joomla 1.7 Templates